Sesja kobieca jest dla każdej kobiety

Sesja kobieca dla jednej kobiety kojarzy się z czymś nieosiągalnym, dla drugiej jest to coś wyjątkowego, gdzie może choć na chwile oderwać się od codzienności. Dla trzeciej kobiety może to być w pewnym sensie terapia, chwila zapomnienia. Każda z tych kobiet podejmuje decyzje, czy wybrać się na taką sesje. Nie jest to proste, ponieważ boimy się tego czego nie znamy. Czuje ogromną odpowiedzialność aby przekonać Was, że sesja kobieca potrafi zdziałać cuda. Każda kobieta po takiej sesji(gwarantuje;)) poczuje się lepiej sama ze sobą we własnym ciele, doceni siebie i zauważy, że wcale nie trzeba mieć figury modelki aby dobrze wyjść na zdjęciach.

1 października 2022 roku zorganizowałam I edycje sesji kobiecych z makijażem w studio Minosfera w Szczecinie, cieszyłam się jak dziecko, ponieważ czułam, że robię coś wielkiego. Kiedy ogłosiłam to wydarzenie, na prawdę byłam ciekawa co się wydarzy. Po paru dniach dodałam dodatkową informacje, że chciałabym taką sesje podarować jednej z Was. Jeden z warunków był taki, żeby napisać „Dlaczego to właśnie Ty masz dostać taką sesje w prezencie”. Kiedy czytałam komentarze pod postem byłam bardzo zaskoczona różnorodnością wpisów. Wybrałam osobę, która zgłosiła samą siebie, co bardzo mi osobiście zaimponowało. Ta kobietka miała na tyle odwagi, aby napisać kilka słów o sobie. Niestety z powodu wyjazdu oddała swoje miejsce innej osobie. Finalnie sesje otrzymała Agnieszka, którą zgłosił mąż. Tak pięknie opisał dlaczego to właśnie Agnieszka powinna otrzymać tą sesje, że na prawdę zrobiło to na mnie wrażenie. Dbajcie o siebie kochani, macie cudowną relacje! Kiedy już miałam na pokładzie Agnieszkę, zgłosiły się jeszcze dwie Panie-Kobiety, które chciały zrobić coś dla siebie, doświadczyć czegoś nowego.

Kiedy przyszedł dzień sesji, przeskakiwałam z nogi na nogę. O godzinie 10 musiałam być na miejscu zwarta i gotowa. Spakowałam aparat, z garderoby kapelusze, bez których nie jeżdżę na sesje kobiece, dwie czarne marynarki, bieliznę, oraz przepiękny stanik od firmy Koronkowe lingerie. Karolina tworzy unikatową bieliznę szytą na miarę, warto do niej zajrzeć. Na miejsce sesji zjawiła się moja niezawodna makijażystka Paulina ps.makeupartist.

Pierwsza osoba, czyli Kasia przyszła do nas z uśmiechem na twarzy, nie wiedziała czego się spodziewać, ponieważ była to jej pierwsza sesja w życiu. Oddała się w ręce Pauliny, a ja w tym czasie przygotowywałam się do sesji. Kasi zależało na zdjęciach do CV, zrobiłyśmy kilka klasycznych kadrów, aby mogła się pochwalić zdjęciami w pracy. Kasiu gratuluje odwagi, każdy krok zbliża nas do upragnionego celu. Kolejną dziewczynę, którą miałam przyjemność sfotografować to była Agnieszka, kobieta o nieziemskiej urodzie. Zachwycam się jej osobą, bo jest w niej też nieopisany spokój i charyzma, którą widać na zdjęciach. Agnieszka zdecydowała się na dwie stylizacje, jedna to była czarna sukienka z wycięciami, a druga to marynarka na wierzch, a pod spodem bielizna. Dwie stylizacje były bardzo spójne i bardzo do niej pasowały. Kiedy Agnieszka powiedziała mi w trakcie sesji, że wprowadzam niesamowitą energię, poczułam, że jestem we właściwym miejscu ;). Ostatnią kobietą tego dnia była Julia, młoda, przepiękna dziewczyna, która ku mojemu zdziwieniu jeszcze nigdy nie miała sesji. Makijaż wybrała naturalny, ale bardzo podkreślał jej urodę. Zaczęłyśmy zdjęcia od czerwonej sukienki, Julia wspomniała, że bardzo ją lubi, więc nie mogło zabraknąć zdjęć w tej stylizacji. Po tych zdjęciach zaproponowałam Julii marynarkę, bieliznę i kapelusz, było widać po niej, że to był strzał w 10. W tej stylizacji zdjęcia wyszły bardzo kobiece, a dodatki w żaden sposób nie przyćmiły urody Julii, wręcz dodały charakteru,

Dziękuje każdej z kobiet, które odważyły się na taką sesje. To właśnie dzięki Wam ja też się rozwijam. W głowie planuje kolejną edycję! wiem, że zrobie to trochę w innym stylu, będzie inaczej, ale równie pięknie.

Jeśli jeszcze się zastanawiasz nad taką sesją, chciałabym Ci pokazać co napisała Agnieszka zaraz po tym wydarzeniu

„Przede wszystkim niesamowite wydarzenie, każda kobieta powinna mieć okazję wziąć udział w takiej sesji, a w szczególności z Tobą”

To była ogromną przyjemność.

Zapraszam na II edycję sesji kobiecych z makijażem, które odbędzie się w styczniu, dokładny termin ogłoszę w grudniu.

Stwórzmy razem coś pięknego!

Ściskam fotograficznie

Kasia