Kobiecy weekend, czyli… babska przygoda

Pamiętam ten dzień jak dziś, Kasia-jedna z organizatorek do mnie zadzwoniła i opowiedziała o babskiej przygodzie. Pomyślałam sobie, wow, wchodzę w to! Bez zastanowienia.

Dowiedziałam się, że spotkamy się w Sielskiej Osadzie na Pojezierzu Drawskim, będzie duża grupa kobiet i co najważniejsze, będzie się po prostu działo. Kiedy dziewczyny rzuciły pomysł, aby zaprosić jeszcze jednego fotografa, moja pierwsza myśl, to była Daria, tym samym zapraszam na jej profil Do księżyca i z powrotem 😉 nie wyobrażałam sobie z nikim innym pojechać. Wspaniała i ciepła osoba, która potrafi uwiecznić kobiety na swój niepowtarzalny sposób.

Wracając do tematu…Dostałyśmy z Darią poważne zadanie, miałyśmy uwiecznić te kobiety najlepiej jak potrafiłyśmy, osobiście byłam bardzo podekscytowana. Już od jakiegoś czasu polubiłam się z sesjami kobiecymi, jak ich długo nie robiłam to naprawdę za tym tęskniłam. A tutaj taka okazja, w dodatku w tak pięknym miejscu, dalej czuje te emocje, to było to dla mnie niesamowite doświadczenie, ale.. opowiem trochę więcej jak to wyglądało.

Był to wyjazd na cały weekend, w piątek było zakwaterowanie, rozpakowywanie i ogólnie rzecz biorąc zapoznanie się z innymi. Z tego dnia zapamiętałam przepiękny zachód słońca, niesamowicie oświetlał polane, która mijałam na trasie, wpatrywałam się w to jak zaczarowana, ale spokojnie w nic nie wjechałam;).. Kiedy udało się ogarnąć ze wszystkimi rzeczami, zajęłyśmy z Darią dość spory pokój. Organizatorki zaprosiły wszystkie dziewczyny na integrację, były gry, sauna, kąpiel w bani, panowała świetna atmosfera. Wszystko odbyło się na dworze pomimo, że był styczeń. Dopisywał nam wszystkim świetny humor. Dziewczyny organizatorki przygotowały wszystko na medal. Zbierałyśmy z Darią siły na drugi dzień, dla nas najważniejszy dzień z całego tego wyjazdu, nie mogłyśmy zawieść dziewczyn.

Sielska Osada Agroturystyka https://www.instagram.com/sielskaosadaagroturystyka

Następnego dnia zdjęcia zaczęły się dość wcześnie, zaraz po śniadaniu. Na każdą dziewczynę miałyśmy mniej więcej 30 min, dużo, nie dużo, nie z każdą był czas porozmawiać, trochę bardziej się zapoznać, ale robiłyśmy co mogłyśmy. Pracowałyśmy w dwóch pokojach, ale później tak nas z Darią poniosło, że robiłyśmy zdjęcia w całej tej osadzie, gdzie tylko można było. Robiłyśmy zdjęcia do późnej godziny, byłyśmy naładowanie energią, ale też pod wrażeniem tych wszystkich wspaniałych kobiet. Każda stanęła przed obiektywem, czasem bardziej nieśmiało, czasem bardziej odważnie. Jednak nie to było najistotniejsze, każda z tych kobiet chciała mieć pamiątkę w postaci zdjeć, doświadczyć czegoś nowego, poznać siebie z innej strony.

Następnego dnia była joga i morsowanie, każda z nas mogła ochłonąć, pooddychać, pobyć z samym sobą, ale też porozmawiać z innymi. Pamiętam że wracałam do domu pełna optymizmu i nie mogłam się doczekać kiedy wyśle dziewczynom gotowe zdjęcia.

Myślę, że każde nowe doświadczenie otwiera nam umysł, ja jeszcze bardziej pokochałam sesje kobiece, przekonałam się jak bardzo lubię poznawać ludzi, jak potrafię się cieszyć z małych rzeczy, ten cały wyjazd był dla mnie jak balsam na dusze.

Polecam pojechać z dziewczynami na inne wyjazdy z babskiej przygody, są niesamowite i wyjątkowe!

Dziękuje Kasiom-organizatorkom, mojej Darii, oraz teamowi Beauty Room odpowiedzialnemu za upiększenie tych wszystkich kobiet pod skrzydłami Eweliny, zrobiłyście to po mistrzowsku! 😉 podziękowania należą się również właścicielce Sielskiej Osadzie w Rakowie, magiczne miejsce, do którego można wracać i wracać.. 😉

Kasia http://hulkteam.pl/

Kasia http://fizjoplay.pl/

Daria https://www.instagram.com/do_ksiezyca_i_z_powrotem

Beauty Room Police https://www.instagram.com/hair_ewelina_artist

Daj znać jeśli podobał Ci się wpis.

Ściskam

Kasia

Babska Przygoda www.instagram.com/babskaprzygoda