fotograf police

O mnie

Hej jestem Kasia, cieszę się przeogromnie, że do mnie zawitałaś/eś. Kim jestem ?

Kocham naturę, to w niej odnajduję spokój. Uwielbiam obserwować przyrodę, pielęgnować kwiaty, cieszyć się drobnymi przyjemnościami. Chodzić boso po trawie i siedzieć na plaży o zachodzie słońca.

Prywatnie żona, mama Amelki i psiamama Nikona. Nie wyobrażam sobie ani jednego dnia bez mojej rodziny.

Fotografia jest moją pasją od 18 roku życia, a mam już 3 z przodu..;) A zaczęło się od rocznego studium fotografii w Szczecinie, gdzie tak naprawdę rozpoczęła się moja przygoda z fotografowaniem. Później spróbowałam swoich sił w reportażu, przekonałam się wtedy jak ważne jest światło w fotografii. Pasja rozwijała się z każdym podjętym krokiem, eksperymentowaniem ze zdjęciami. Moim kolejnym krokiem było podjęcie decyzji o założeniu profilu Nietuzinkowa fotografia, a było to dokładnie pod koniec 2018 roku. Przez ten czas rozwijałam się jako fotograf portretowy, rodzinny. Pracowałam na etacie na stanowisku fotografa produktowego. Byłam na warsztatach z portretu artystycznego u fotografki Moniki Serek, zdobyłam dyplom ukończenia szkolenia z fotografii rodzinnej organizowanej przez Maua fotografia. Zaczęłam również rozwijać się w fotografii kobiecej i zdobyłam nowe wspaniałe doświadczenie na warsztatach u Joanny Matynii.

Jestem ogromna wdzięczna za te wszystkie lekcje. Myślę, że przeszłam przez niemal wszystkie dziedziny fotografii i nie przestaję się rozwijać. W dalszym ciągu zamierzam poszerzać swoją wiedzę z zakresu fotografii produktowej/reklamowej oraz portretowej.

Jestem niepoprawną optymistką i zawsze kieruję się w życiu zasadą, że można wszystko, tylko trzeba tego bardzo chcieć. Kocham podróżować. Moim marzeniem jest zwiedzić Amerykę i wierzę, że przyjdzie taki moment, kiedy zapakuję całą moją rodzinę i tam pojedziemy. Dusza artystyczna, która nie usiedzi w jednym miejscu. Mam nadzieję, że spotkanie ze mną okaże się dla Ciebie czymś przyjemnym, lubię zarażać pozytywną energią 😉

Stwórzmy razem coś pięknego, nie mogę się już doczekać.