• Lata doświadczeń w biznesie
  • kontakt@nietuzinkowafotografia.pl

Akcesoria dla psa w które warto się wyposażyć

Akcesoria dla psa w które warto się wyposażyć

Akcesoria dla psów w które warto się  wyposażyć. Decydując się na psa musimy pamiętać o zaopatrzeniu się w kilka niezbędnych rzeczy, potrzebnych naszemu pupilowi w prawidłowym funkcjonowaniu. Pokrótce przestawimy wam kilka przykładowych przedmiotów, które ułatwią życie waszemu psu i tym samy nam. Zacznijmy od transporterów jak na przykład CHABA Ocieplacz na transporter, dostępny jest w trzech rozmiarach, jego cena klaruje się o od pięćdziesięciu dziewięciu do osiemdziesięciu czterech złotych. Funkcjonalny ocieplacz na transporter został wykonany z tkaniny bawełnianej, która jest podszyta mięciutkim oraz ciepłym polarkiem. Z boku posiada praktyczną kieszonkę na drobiazgi jak na przykład smycz, obróżka czy smaczki dla pupila. Ocieplacz ma za zadanie izolować zwierzę przebywające wewnątrz transportera od chłodu, wiatru czy wilgoci. Zapewnienie psu ciepła i komfortu jest bardzo ważne podczas rekonwalescencji, kiedy to właśnie przewozimy w transporterze chore, osłabione zwierzę.

   Przednia strona ocieplacza posiada zamek błyskawiczny, gdzie klapa może zostać częściowo albo całkowicie rozsunięta po to aby pies miał lepszą widoczność. Kolejną rzeczą jest miska na wodę. Dobrym pomysłem jest też Karmidło TRIXIE, poidło automatyczne, pojemność pojemnika to 0,6L w cenie dziewięć pięćdziesiąt złotych. Poidło to umożliwia zwierzęciu odpowiedni dostęp do większych zasobów karmy oraz wody bez konieczności częstego uzupełniania. Super rozwiązanie na wyjazdy, wakacje, urlopy ze zwierzakiem, również  w domach.

Następnym bardzo potrzebnym przedmiotem jest  grzebień FERPLAST obrotowy poprzeczny, cena za produkt to nie całe dwadzieścia jeden złotych. Jest to dwurzędowy obrotowy grzebień, idealnie nadający się do łagodnej pielęgnacji sierści. Rękojeść pokryta została antypoślizgową gumą. Obracające się zęby zapobiegają powstawaniu kołtunów oraz splątywaniu się włosów, przez co pies nie odczuwa żadnego ciągnięcia podczas czesania. Ostatnią rzeczą nie koniecznie potrzebna wszystkim psom jest CHABA Kombinezon ocieplany z obrożą. Otrzymać go możemy w różnych rozmiarach, występie w cenie  od czterdziestu czterech do osiemdziesięciu dziewięciu złotych. Wykonane z bardzo dobrej  jakości materiałów do tego elegancki, zapewnia psu ciepło i komfort w chłodne, zimowe dni. Poza tym ubranko posiada aspekt wszytej obroży co ułatwia jednocześnie zapięcie smyczy oraz nie wymaga zakładania kolejnych akcesoriów.

Udostępnij:

Polecamy

Zobacz